У Києві презентовано “Курс юного патріота”

У Києві презентовано навчальний посібник з патріотичного виховання «Курс юного патріота» для дітей віком від 9 рокі. Презентація пройшла 26 серпня 2015 року в УНІАН.

Курс включатиме 9 книг, вихід кожної з яких планується до кожного наступного навчального року. Наразі, накладом 1 тисяча, видано першу книгу серії, яка складається з трьох частин.

ЗАМОВИТИ!

patriot

Представляли «Курс юного патріота» автор посібника – практикуючий психолог Максим Колесніченко, директор видавництва «Креативна група 64» Анастасія Іщенко, куратор програми «Я – юний патріот» Леся Шавловська.

Посібник отримав всі необхідні дозволи, пройшов через всі кваліфікаційні комісії а також схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Він може використовуватись як в школі так і в позашкільних гуртках.

«Його початкова мета, скоріше, виховна година. Вчителі, які будуть мати бажання працювати за матеріалами цього курсу, можуть використовувати ці матеріали і на уроках для 3-го класу, перш за все, деколи для 4-го, деколи навіть 5-го, якщо теми є співзвучні», – сказав Максим Колесніченко, зазначивши, що кожна частина цього навчального посібника, має виховну складову. Автор зазначив, що курс відходить від радянських стандартів патріотичного виховання як ідеологічного вишколу. Натомість він пропонує діалогічний підхід, заснований на цінностях та зацікавленнях дітей відповідного віку.

Як повідомила Шавловська, 31 примірник 1 вересня буде передано учням загальної спеціалізованої школи №200 ім. Василя Стуса, де буде впроваджуватися у навчальний процес.

Присутній на прес-конференції директор Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ ім. Драгоманова Володимир Євтух у свою чергу повідомив, що в університеті розпочнуть викладати новий курс для майбутніх вчителів, який підтримуватиме впровадження курсу в українських школах. Предмет «Генетична інформація в соціальних комунікаціях» знайомитиме студентів старших курсів з психотерапевничним напрямком «Терапія роду», яка є теоретичною основою «Курсу юного патріота».

У даний момент проводяться переговори з магазинами щодо реалізації «Курсу юного патріота» в стаціонарних точках продажу. Видавництво, в разі замовлення, готове надрукувати ще 5 тисяч примірників першої частини посібника.

Також о презентації читайте на УНІАН.

Нема коментарів.

Для коментарів


©2015-2018, Креативна група 64.

Зроблено в Україні. Всі права застережені.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,

дозволяється за умови посилання на cg64.com.ua.

Для інтернет-видань - за умови прямого, відкритого

для пошуковив систем гіперпосилання на cg64.com.ua.


+380 67 239 90 99

welcome@cg64.com.ua


Купити у нас:

shop64.com.ua


Карта сайту