Серйозна дитяча література

Експерти кажуть, що в Україні не вистачає серйозної дитячої літератури, яка б допомагала дітям долати страхи, справлятися з невдачами, знаходити порозуміння з оточенням, розрізняти добро і зло у буденному житті та вчила б іншим по-справжньому життєво необхідним речам.

Одна з таких книг вийде друком до нового навчального року.
На перший погляд “Курс юного патріота” має небагато спільного з життєвим дороговказом. Адже ми звикли до того, що патріотизм розуміють або як почуття, якому неможливо навчити, або як результат військової та ідеологічної підготовки.

1396417008_0006-008-Mezhdunarodnyj-den-detskoj-knigi-otmechaetsja-2-aprelja-v-den-rozhdenija

А що як повернутися до витоків і замислитися над тим, з чого саме народжується пошана та любов до батьків і Батьківщини, які спонукають іти і захищати їх?

Це глибоке питання, свою відповідь на яке пропонує “Курс юного патріота”. Тут дуже тісно переплітаються психологія, філософія і педагогіка, які допомагають прибрати з дороги стереотипи і сформувати у дитини розуміння того, навіщо особисто їй потрібно дбати про близьких людей, як це зробить її щасливою і чому недбале ставлення до оточення призводитиме до самотності і невдач.

“Курс юного патріота” охоплює різні сфери життя дитини – навчання, спілкування з друзями і родичами, догляд за домашніми тваринами, підтримання чистоти, приготування їжі тощо. Кожна справа, якою займається дитина, розглядається тут крізь призму сенсу, який вона має для її подальшого життя, та можливостей, які вона надає для формування здорового і сильного тіла, чуйної душі, міцного духу та свідомого і відповідального ставлення до власного життя.

“Курс юного патріота” пропонує свої варіанти відповідей на ті серйозні питання, які хвилюють наших дітей. Сподіваємося, що вони допоможуть їм впоратися з усіма негараздами дитячого віку і вирости сильними і щасливими дорослими людьми та громадянами України.

Також дивіться: тема на facebook

Нема коментарів.

Для коментарів


©2015-2018, Креативна група 64.

Зроблено в Україні. Всі права застережені.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,

дозволяється за умови посилання на cg64.com.ua.

Для інтернет-видань - за умови прямого, відкритого

для пошуковив систем гіперпосилання на cg64.com.ua.


+380 67 239 90 99

welcome@cg64.com.ua


Купити у нас:

shop64.com.ua


Карта сайту