Ідея створення

У логотипі та у назві «Креативної групи 64» відображено 64-у гексаграму китайської «Книги перемін».

Чому ми зупинили на ній свій вибір?

Згідно легенді, колись давно бог-прабатько людського роду Фу-Сі спостерігав за рухом стихій. Він любив природу і людей, вивчав мову птахів, закони руху світил та інші прояви цього дивовижного світу.

Він довго шукав те, що є спільного поміж речами, що поєднує явища і пояснює хід оточуючих подій.
Одного разу, присівши на березі ріки Хуанхе, він побачив величезну черепаху, на панцирі якої помітив лінії. Одні з них були суцільними, а інші – уривчастими.

Photo-172 2

І тоді він збагнув! Щось безперервно змінюється, а щось лишається незмінним, щось легко гнеться, а щось лишається твердим, є світло і темрява, день і ніч, чоловік і жінка, небо і земля, порядок і хаос – в усьому є два полюси і усе з них складається. Так з’явилася китайська «Книга перемін».

Кожна її гексаграма відображає набір певних якостей, властивих для різних частин цього світу. 64-а гексаграма є останньою і обіймає усі попередні якості. Вона знаменує собою перехід до нового циклу розвитку, в який вступає людина, наділена життєвим досвідом та мудрістю попередніх поколінь. Саме на основі цього досвіду приходить розуміння сенсу життя і відкриваються можливості духовного зростання.

«Креативна група 64» у своїй діяльності спирається на багатий досвід людства, переймаючи його здобутки і навчаючись на його втратах. Ми цінуємо усе різноманіття проявів людини і цього світу загалом та приймаємо цей досвід заради того, щоб зміцнити людське життя. Гексаграма Вей-цзи означає, що ми не зупиняємося в своєму розвитку і, знову і знову, знаходимося на порозі нового циклу життя, ствердження і розвиток якого в усіх його проявах є нашою першочерговою метою.


©2015-2018, Креативна група 64.

Зроблено в Україні. Всі права застережені.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,

дозволяється за умови посилання на cg64.com.ua.

Для інтернет-видань - за умови прямого, відкритого

для пошуковив систем гіперпосилання на cg64.com.ua.


+380 67 239 90 99

welcome@cg64.com.ua


Купити у нас:

shop64.com.ua


Карта сайту