А як ви реагуєте на назву “Курс юного патріота”?

Дитяча книга «Курс юного патріота» зустрічається з бурхливою і суперечливою емоційною реакцією читачів. Одні сприймають її з першого знайомства, а інші нещадно критикують.

Однак не багато хто замислюється над тим, що перша емоційна реакція, яка часто слідує одразу за переглядом обкладинки, говорить більше про досвід самого читача, аніж про той матеріал, з яким він знайомиться.

Справа в тому, що слова «патріотизм», «Батьківщина», «сім’я» та словосполучення «курс юного патріота» викликають у людей емоційні асоціації, пов’язані з дуже різними фрагментами їхнього минулого. Хтось, чуючи їх, безсвідомо відтворює у пам’яті щасливі моменти свого дитинства чи юності, а хтось поринає у травматичні спогади минулих подій. Наша психіка відтворює ці зв’язки непомітно, тому найчастіше люди переносять свої почуття до минулих ситуацій чи людей на те, що навіяло їм той чи інший емоційний стан, у даному випадку – на книгу.

1902783_10205839142809443_7187282243219736940_n

Як же тоді розрізнити, на що ми реагуємо саме зараз – на ту реальність, яка перед нами, чи на давно минулі події свого життя?

Дізнатись про це можна зі вступної статті до «Курсу юного патріота»
Її автор, він же автор книги, – практикуючий психолог, який давно має справу з цим питанням і знає багато цікавих речей.

А щодо патріотизму, то не можна не погодитися з тим, що сама по собі любов до Батьківщини – це прекрасно, і вона варта того, щоб її плекати. Усе ж подальше залежить виключно від того, як її інтерпретують і як пропонують виховувати. Тому геть стереотипи! Давайте жити тут і зараз і спілкуватися одне з одним, не тікаючи у минуле!

Нема коментарів.

Для коментарів


©2015-2018, Креативна група 64.

Зроблено в Україні. Всі права застережені.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,

дозволяється за умови посилання на cg64.com.ua.

Для інтернет-видань - за умови прямого, відкритого

для пошуковив систем гіперпосилання на cg64.com.ua.


+380 67 239 90 99

welcome@cg64.com.ua


Купити у нас:

shop64.com.ua


Карта сайту